| alexandra_7131 a întrebat:

Stie cineva vreun site in care sa vad meciuri de handbal feminin live dar sa fie sh mai de mult adica nu numai cele in direct :*:*?

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Bună, încearcă pe EHF, acolo găseşti toate meciurile de handball feminin, din Ligă Campionilor. EHF = European Handball Federation ( Federaţia Europeană de Handball ). www.eurohandball.com/. O seară bună.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Pe Sport.ro live! Ce este asa de greu? Nu te uiti si tu la TV? Hai ca-i culmea!