| Kimy_8371 a întrebat:

Stiti ca era mai demult pe PrimaTv emisiunea,, Scoala de bune maniere". unde as putea vedea episoadele pentru ca nu m-am uitat la toate? Va rog dati-mi linkuri:X

Răspuns Câştigător
| Andrra_4654 a răspuns:

Incearca pe "vplay"este un site de seriale, gasesti super multe acolo.iti fc cont si poti vedea cateva pe zi,dar daca iti faci cont vip(cu bani)poti sa te uiti cat timp vrei,eu am primit cateva zile un cont vip(gratuit)sper sa le gasesti,apropo daca vei mai vrea sa te uiti pe vplay te sfatuiesc sa te uiti la vampire diaries, merita, sau 90210.