| Ruxandra00 a întrebat:

Stiti cand incepe serialul Pariu cu viata? si pe ce program?

8 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună.

Serialul Pariu cu viața este un serial muzical,primul în România și va începe în această toamnă, nu s-a dezvăluit încă data, pe programul PRO TV.
Scrie pe google Pariu cu viața și o să găsești mai multe rezultate.

Numai bine.

| anonima97 a răspuns:

Pe 12 septembriepe protv si e doar lunea.cred.:*

| emma_7432 a răspuns:

Incepe din toamna, pe pro tv, o sa fie cu trupa la la band, si cu diana dumitrescu, atata stiu. bafta! :*

| Licurici_1572 a răspuns:

Hei.
Pariu cu viata incepe luni, 12 septembrie pe postul de televiziune ProTVhappy
O zi buna!

| Ruxandra00 explică:

Ms:*...debea astept:X

| Edy_9775 a răspuns:

Serialul "Pariu Cu Viata" incepe din toamna pe ProTv!thumbs up

| daniela_6020 a răspuns:

Pariu cu viata o sa inceapa in toamna pe protv