| anonim_4396 a întrebat:

Stiti careva care este religia catareti Miley Cyrus?
Stiu ca este crestina dar nu stiu daca este catolica, protestanta, ortodoxa sau ce o fi...
Multumesc anticipat!

19 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si de ce m`ar interesa pe mine?laughing
Te asigur ca dorm noaptea chiar daca nu stiu religia eitongue

| Pho3nix a răspuns:

@alle... pai daca nu stie nu poate dormi noaptea.

Voi faceti concurs?
Care pune cat mai multe intrebari cu Miley?
Castigatorul ce premiu va lua?

| Pho3nix a răspuns:

@alle.
Da laughing.
Si Miley le va spune sa se arunce pe bloc si ei asa vor face.
Sa vezi ce coada o sa fie.laughing

| Pho3nix a răspuns:

Eu n-am nimic cu Miley. Mi se pare destul de ok.

Dar cand ii vad pe unii cate 100000 de intrebari despre ea, ma enerveaza. (e o obsesie)

Si mie imi place o actrita foarte mult (Megan Fox) dar nu pun intrebari stupide in legatura cu ea.

| Pho3nix a răspuns:

@valutzza

Stai linistita...ai sa vezi ca o sa mai apara... un cate unul...in fiecare zii laughing.

| Klara a răspuns:

Este anestezista de ziua a VII-a laughing rolling on the floor

| Andreea_7493 a răspuns:

Doaamne iar de Miley Cyrus?straight face
Cautati oameni buni pe google informatii despre ea...

| FoXy a răspuns:

Haolooolaughing) iar asta. unde mai poposesc si eu aud de astalaughing

| FoXy a răspuns:

@Pho3nix

Nici nu vreau sa ma gandesc la asa cevalaughing

| Annessa a răspuns:

Este baptista. pana sa implineacasa 14 ani era catolica.parintii ei au botezat-o ortodoxa dar ea la 12 ani s-a botexat catolic(atunci cand a inceput filmarile pentru filmul ala HANNAH MONTANA)una din matusile ei era ortodxo de aia a fost botezata asa. dar in film nu-i dadeau voie ortodoxa asaq ca a facut asta.s-a botezat baptista de cand era cu LIAM ala din LAST SONG.

| alle_1861 a răspuns:

Nu stiu. Dar la ce te ajuta sa stii? raised eyebrows

| alle_1861 a răspuns:

@Pho3nix cred ca va primi o invitatie la 1 concert. (de obicei cam astea sunt premiilehee hee )

| alle_1861 a răspuns:

Poate asa am mai scapa de obsedati astia.( Doamne fereste, este doar o gluma). Chiar nu inteleg ce va place la ea? Recunosc ca si eu ma uitam la desenele q ea, dar doar atat. De cand sunt pe saitu asta numai de Miley am auzit. Exista google.

| roksyk a răspuns:

Nu este adevarat. In America sunt toate religiile, pentru ca acolo au emigrat oameni din toata lumea.
Cat despre Miley, presupun ca este ori catolica, ori ortodoxa, fiindca ea merge la biserica saptamanal cu parintii si iubitul ei.

| eliza a răspuns:

Buna! miley cirus este de religie catolica ca toata America de nord si America de sud sunt catolice ca daca ai fost clasa a 6 sau vei fi inveti sau ai invatat cand biserica ortodoxa prindea mai multa ampoare in europa cei din biserica catolica pierdeau teren asa s-au gandit sa se indrepte spre vest adica spre cele doua americi s-au dus si au raspandit prin : invatamant, prin trimisi care vorbeau despre biserica catolica etc. nu stiu daca te-am lamurit. pa pa!

| bonny a răspuns:

Sigur este catolicahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu prietenele mele mi
au spus ca e greco catolica andreea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu exact ce religie are miley cyrus, nu sunt un copil sau un fan de-al ei, da daca nu stiti informatii corecte despre ea macar sa nu mintiti, ea este baptista, asa se zice la religia ei in Romania, eu am fost in america si am fost si la biserica unde frecvnteaza ea, m-am intalnit cu aceasta pustioaica pe care toata lumea o crede importantahappy

| madalina23 a răspuns:

Miley cyrus e foarte sigur ca este crestina da daca ar fi ortodoxa ar fi grozav