| TheBlueButterfly a întrebat:

Stiti ceva filme asemanatoare cu freaky friday? big grin

3 răspunsuri:
| DidiChanx3 a răspuns:

Scz da nu te pot ajuta pentru ca nu am auzit si nici nu am vazut acest film daca ai putea spune ce gen de film e poate de-as putea ajuta daca e comedia: bad santa home alone groaza: child's play drama: titanic actiune: cave pai oricum succes :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, it's a boy girl's thing (o tipa nu se intelege cu vecinul ei, si cand acestia se cearta langa o fantana arteziana se produce schimbarea intre ei, adica ea trece in corpul lui si el in al ei).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa scuze am uitat de "the hot chick" sau in romana "puicutza cu cocoshel", in care este vb. despre o tipa care fura o pereche de cercei fermecati dintr-un magazin. In drum spre casa opreste la o benzinarie sa-si alimenteze masina si pierde un cercel, care este gasit ulterior de un cershetor. Cand cershetorul isi pune cercelul in ureche se produce schimbarea intre ei doi, ea trezindu-se in corpul lui, si el intr-al ei.