| Denysa_4167 a întrebat:

Stiti ceva nume de fete rele?
rolling on the floor SUnt intresată! laughing]

6 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Bad Girl, Scorpie, Sperietoarea, Bitch, Scary Barbie, Ivy, Eva, Rae, Chimical Seducton, Desiree, Blase, Black Cat, Butch.:)):)). Sau daca nu intra aicea http://www.quizopolis.com/bad-girl-name/name-generator/6160/
scrie numele si prenumele si iti va genera propiul tau nume de fata rea.

| Liviu a răspuns:

De obicei de dracu dai unde te astepti mai putin
Mai bine poarta o " masca " tot timpul
Sa nu iti vada adevarata " fata " nimeni ^^
Decat sa pari o scorpie si sa fii un ingeras...
Mai bine pari un ingeras si esti o scorpie love struck
Asa e frumos.
p. s Vezi pe unde scoti coarnele sa nu fii luata drept vacuta big grin

| Ciprian a răspuns:

Heather

| lolly_3072 a răspuns:

Denysa e o fata rea, da nu prea
se straduiesterolling on the floor

| Enzio a răspuns:

Lilith-femeia iadului sau ceva de genu, imi sta pe limba dar nu st ce era, stiu ca era ceva cu iadsmug

| fetitsaa a răspuns:

Pt ce denisa?love struck

hi5, id sau ce?:X