| PufyRea a întrebat:

Stiti ceva telefoane cu touchscreen la 300-400 de lei?

3 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna, Samsung star, Samsung corby, LG cookie, LG t500 logo.

| Eliene a răspuns:

Buna!
Mai ieftin acum sunt:
1. Samsung Corby
2. Samsung S5230 Hello Kitty: e dragut, dar nu are 3G (camera foto din fata) si nici wireless
3. Allview F2 CRONY dual SIM - mie una mi se pare bun
4. Samsung Galaxy Y
5. si alea de la Huawei...cautand pe net, uite ce am gasit http://www.emag.ro/......79/last/f2
Acum...depinde de preferintele tale, DAR cel mai bine, du-te impreuna cu parintii intr-un magazin specializat si intreaba un angajat de acolo despre oferte si preturi
Sper ca ti-am fost de folos!
Funda?

| ByaayB a răspuns:

Daca faci un contract pentru abonament poti sa le iei si mai ieftine. Eu am un dragut LG Coockie si era 600 lei la liber, cred ca la abonament a platit tata vreo 300. Nu mai stiu, cauta pe internet, documenteaza-te pentru ca sunt N oferte greu de refuzat, si daca te mai incumeti sa mai dai inca 100-150 de lei poti sa gasesti modele de telefoane foarte simpatice, si bineinteles, bune. Insa iti recomand sa nu pui pret pe cum arata, ia-ti un telefon sa te tina! Asa e mai bine. Iti recomand un touchscreen alb, arata foarte bine si se potriveste oricui. Bafta. Funda?