| AngoOra a întrebat:

Stiti cumva cand se deschide patinoarul din braila?big grin
mersi multwinking

Răspuns Câştigător
| cosmina05 a răspuns:

Http://www.ziare.com/braila/articole/patinoarul+brailean+deschis aici apare ca s-a deschis

7 răspunsuri:
| AlerimxD a răspuns:

Şi tu eşti din Brăila? ^^
Păi ar trebui să se deschidă luna asta, probabil mai spre sfârşit sau când se va mai răci vremea.
Xoxo.

| M3lania a răspuns:

Si eu sunt din Braila.:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si eu vreau sa ma duc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a deschis saptamana trecuta patinuarul ca si eu sunt tot din braila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acolo scria ca maine (01 noiembrie) va fi POSIBIL sa se deschida...

| sorinagt a răspuns:

S-a deschis patinoarul Braila vezi programul aici: http://infobr.ro/......rul-braila

| MadyMady a răspuns:

Trebuia sa se deschida azi... dar nu s-a deschis deoarece nu au terminat de facut gheata