| Onutzyk a întrebat:

Stiti cumva ceva de siteul shopmania.ro? Sunt produse second-hand sau prostii? Am vazut acolo de bauturi racoritoare. lenjerie intima la telefoane, la laptopuri sau chiar filme porno. Vrea si eu sa stiu daca siteul e ok.

Răspuns Câştigător
| JustMeYl3 a răspuns:

Am auzit si eu de shopmania.ro. Si am intrat sa vad ce e. E o prostie! Adica iti da cateva site-uri care au lucruri de vanzare... dar nu e mare lucru... tongue

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei un site de lenjerie intima iti recomand http://www.lenjeriecadou.ro. Are zeci de produse la preturi foarte bune