| Ninna a întrebat:

Stiti cumva cu ce medie se intra in Eugen Lovinescu (liceu) din Bucuresti... si ce profiluri are si daca este bun?

Răspuns Câştigător
| EllyFMS a răspuns:

Mate-info -> 7. 85, filo-8. 05, filo[bilingv portugheza]-7. 67

2 răspunsuri:
| Ninna explică:

Ce licee din bucuresti de mediile in jur de 7-8 credeti ca sunt bune?

| hcr a răspuns:

Da, Lovinescu este un liceu bun, fiind al 2-lea din sector pe partea de filo si al 3-lea pe partea de mate-info ( in conformitate cu rezultatele de la BAC, olimpiade, concursuri ). Din cate stiu in curand va deveni si colegiu.