| oanecorleone a întrebat:

Stiti cumva daca pe 31 mai se va face greva la scoala?
Eu asa am auzit.

Răspuns Câştigător
| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
Nu se stie inca daca va fi greva sau nu, nici macar profesorii nu stiu sigur daca va fi.
Anul scolar nu va ingheta. Daca pana la inceperea grevei vom avea note la toate materiile cat sa se incheie mediile, profesorii vor merge la scoala sa le incheie atunci cand se termina greva.
Sa ai o zi buna!

6 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Se zice că îngheaţă anul, dar nu e sigur. Se schimbă multe până atunci. Succes la şcoală!

| OanaG a răspuns:

In sfarsit, poate va tine greva asta 1 saptamana laughing

| c0rn3l1uss a răspuns:

Sper să fie grevă şi să se îngheţe anul. devil

| Bii26 a răspuns:

Da, cred că va fi grevă dar nu se ştie sigur...ar fi bine... dar grevă nu este. avem liber luni, a 2 a zi de Rusalii

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e greva