| cristiana_4483 a întrebat:

Stiti cumva programe de editat melodi sau programde de inregistrat vocea si dupa de suprapus pe negative? care sunt aceste?

2 răspunsuri:
| Danny a răspuns:

Este un program, neprofesional, Audacity, insa este foarte bun pentru inregistrat. Poti modifica foarte multe, si are o interfata user-friendly, deci nu vei avea probleme.
Este cel mai bun pestru inregistrat care il stiu, deci spor happy

| MiculUsar a răspuns:

Camatsia Studio e pentru inregistrari iar daca vrei negative originale incearca HipHop eJay