| Adela50 a întrebat:

Stiti cumva unde pot vedea reluarea de la saracii tineri bogati?

7 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Nu cred ca poti vedea live dar uitete jos pe site si vezi cand e la tv.:http://www.programul-tv.ro/programe/saracii-tineri-bogati

| Iziii:x a răspuns:

Incearca pe YouTubehappy
Poate mai sunt unii oameni buni care au inregistrat episoadelehee hee

| CokoStar a răspuns:

Pe youtube big grin

| Smarandica a răspuns:

Da poţi! Uită-te online pe www.acasatv.ro Doar că nu ai subtitrare! Bănuiesc că dacă te uiţi la telenovele ştii şi să traduci cât de cât!
Ceau bau!

| Smarandica a răspuns:

Da. frumos copy-paste, renatapb1. Să-ţi fie cumva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna scumpete:-*:-*
Il poti vedea online pe www.acasatv.ro Doar că nu ai subtitrare! Bănuiesc că dacă te uiţi la telenovele ştii şi să traduci cât de cât!

Vizioare placuta frumusete>:d< :-*:-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe trilulilu poti vedea pana pe la ep 16 cu traducere http://www.trilulilu.ro/AllyRBD/4dd940107b0923 asta e episodul 10