| Cristiano1000 a întrebat:

Stiti daca se afla vreun liceu frecventa redusa in bucuresti cu program doar sambata si duminica?

1 răspuns:
| DiamondShine a răspuns:

Daca-mi dai si fundita i-ti zic.

Detalii: Liceu teoretic; invatamant primar, gimnazial si liceal; pentru invatamantul liceal-cursuri de zi, seral si fara frecventa
Adresa: Calea Rahovei nr. 311, sector 5 Localizare pe harta
Telefon: Tel. 423.40.60; 423.40.59; Fax 423.40.59
Email: secretariat@bolintineanu.ro;
Web: www. bolintineanu.ro;
Orar: L-J: 11-14 (secretariat); L-V: 7, 30-21, 55 (cursuri); S-D: 8-14 (frecventa redusa); L-J: 16-18 (secretariat)

ups.na ca ti-am zis si fara fundita.o astept daca ti-a fost de ajutor raspunsul:)