| LoOvE a întrebat:

Stiti filme cu vampiri (in care sa existe povesti de dragoste)?

Răspuns Câştigător
| Asdfghjklasdfghjkkl a răspuns:

Pai...este Twilight, un film super cu vampiri si cu dragoste, Vampire diaries, True blood, Interwiew with the vampire, Dracula, Blood:The last vampire, Underworld, Dance of the vampires, The vampire lovers, Blood ties, Circul ororilor: Asistentul vampirului, Ultima secta, Vampiri crime si povesti de dragoste...cam atat stiu sper sa te fi ajutat happy O zi bunahappy

11 răspunsuri:
| moniquza a răspuns:

Jurnalul unui vampir

| Zuzurock a răspuns:

Deci eu stiu de Twilight. Sigur ai auzit de el. Sunt 4 filme Twilight. Primul e Twilight-Amurg, al doilea Twilight- New moon, al treilea Twilight- Eclipse si al patrulea e Twilight- Breaking down. Alte filme cu vampirir si povesti de dragoste nu stiu, scuze.

| Andrada21 a răspuns (pentru Zuzurock):

Si eu le stiu tot pe astea. happy
Nu imi mai trebuie sa stiu altele, doar acestea imi ajung! Sunt preferatele mele! Oare cand apare noul film?(daca mai este)

| KatnissEverdeen a răspuns:

Twilight uite link http://www.cinemagia.ro/filme/twilight-amurg-27078/
New Moon uite link http://www.cinemagia.ro/......oua-32421/
Eclipse uite link http://www.cinemagia.ro/filme/the-twilight-saga-eclipse-34299/
Breaking Dawn part 1 ( recent apărut ) uite link http://www.cinemagia.ro/......-1-488227/
Breaking Dawn part 2 ( va apărea anul acesta pe 16 noiembrie )
Toate aceste filme sunt legate intre ele.
Sunt un mare fan al acestor filme ...deci ți-le recomand cu cel mai mare drag.
Poveste a acestor filme pare destul de simplă dar nu e deloc...un vampir ( Robert Pattinson ) se indrăgostește de o fată normală ( Bella...intre ei apar numeroase probleme ( un alt vampir vrea să o ucidă pe fată, se despart, o armată de vampiri vrea să-i omoare pe ambi, se căsătoresc, ea rămâne insărcinată. moare pe masa de operatie )
Sunt foarte, foarte interesante.

| Sunshine18 a răspuns:

True blod, jurnalele vampirilor, twilight,

| Zuzurock a răspuns (pentru Andrada21):

Nu prea stiu cand apare, dar din cate am auzit de la o prietena a aparut...nu stiu andrada...scuze

| Andrada21 a răspuns (pentru Zuzurock):

Ohh.Nu e nimic.Multumesc,totusi.O sa caut pe internet. Daca gasesc, te anunt.

| KatnissEverdeen a răspuns (pentru Andrada21):

Pe 16 noiembrie anul acesta

| Andrada21 a răspuns (pentru KatnissEverdeen):

Multumesc

| KatnissEverdeen a răspuns (pentru Andrada21):

Cu plăcere!
Go Twilight!