| Maria_3931 a întrebat:

Stiti niste filme care sa semene cu The Devil Wears Prada sau The Proposal? daca da va rog spuneti-mi si mie.

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Confessions of a Shopaholic, The Nanny Diaries, Working Girl, 9 to 5, Cake(2005), Bridget Jones's Diary, Leap Year, The Wedding Date, 27 Dresses, Bride Wars, Next Stop Wonderland, Two Weeks Notice, The Family Stone, Picture Perfect, How to Lose a Guy in 10 Days, Sweet Home Alabama, No Reservation, The Ugly Truth, New in Town, Raising Helen, Kettle of Fish, One Fine Day, Four Christmases

1 răspuns:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Ghosts of Girlfriends Past