| razaila a întrebat:

Stiti niste magazine unde se vand parfumuri prin bucuresti in afara de sephora? Daca da, pe unde sunt?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sos. Viilor nr. 19bis Bucuresti-sector 5 s&a parfum distributions
str. coravu ion, m3. nr. 45 bl. h2 sc. A ap. 7 Bucuresti-sector 2 cosmetiques de france s.r.l
str. nerva traian nr. 9 bl. m67 sc. 1 ap. 4 Bucuresti-sector 3
sea of life cosmetics
bd. ficusului Bucuresti-sectorul 3
anello eurotrade s.r.l
al. Botorani nr. 5 bl. v36 sc. 2 Bucuresti-sector 5
ramcom systems s.r.l
Cal. Dorobanti nr. 134-138 bl. 11 sc. B ap. 84 Bucuresti-sector 1
fundita?

1 răspuns:
| biank_2416 a răspuns:

Eu cred ca si pe undeva prin bucuresti se gasesc parfumuri CHANEL si multe alte parfumuri.scuze, dar nu stiu exact unde se gasesc.