| anonim_4396 a întrebat:

Stiti povesti de groaza adevarate?
scrietile aici

Răspuns Câştigător
| sylvie a răspuns:

Cea mai groaznica poveste e aceea zilnica:Intri pe TPU si vezi intrebari dinalea stupide in exces."cum credeti ca ma cheama? Fundoi?"Cum va cheama? Daca ai numele ca al meu iti dau funda.
Ce zodie sunteti?
Care are 12-13 ani si vrea idu meusmug?
Cum sa slabesc fara sa fac efort cat mai repede vreo 20 de kg asalaughing
etc etc.

3 răspunsuri:
| IepurashRocker a răspuns:

Http://spectrulrealitatii.ro/ :)
Câte povesti de groazã vrei. Apãi dacã-s adevãrate sau nu... va urma. :>

| kindness a răspuns:

Caut si eulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

'aia v-a dat seteu asta stupid peste tot ce are asa de special?! ii mai de groaza decat justinica beaver.afum chiar ca nu-mi mai tra funda nici dacakkkkkkkkkkk imi dai

u... du-te drekk siu impuscate odat

FARA FUNDA!