| alexandrabiebs a întrebat:

Stiti site-uri de accesorii,tricourii, etc. cu Justin Bieber (care le pot comanda sa vina acasa) dar sa fie din roamniawinking sau site-uri in care imi pot personaliza singura tricoul etc. si sa il platesc si sa vina acasa?, sau daca nu stiti locuri prin Bucuresti unde pot gasi lucruri cu Justin

1 răspuns:
| Laurian1999 a răspuns:

Neaparat comandate? Poti cumpara o foaie care se imprima pe tricouri, o poza cu x, printata pe foaia respectiva si dupa o pui pe tricou si cu fierul de calcat incalzit peste foaie duce la imprimarea pozei respective.