| Bee_6391 a întrebat:

Stiti statusuri pentru facebook gen :

Dacă mă iubeşti pune ‘’♥’’

Dacă sunt cea mai bună prietenă a ta pune ’’big grin’’

Dacă aveti o atracţie pentru mine pune-ţi ’’love struck’’
Dacă sunt o prietenă bună pune ’’:p’’

Dacă nu mă placi pune ’’sad’’

Dacă mă urăşti pune ’’x(‘’…

Să văd acum :-s!

?
Dau funda [love struck]!

Răspuns Câştigător
| louise a răspuns:

Oana Roxi
‎LoUy Ssik mi-a dat varsta de 10 ani.
Ce am vrut sa fiu atunci : fotograf ♥
Cel mai bun prietena al meu de atunci : Iuliaa Andreea, Mari Maria, Maria Danna si Elle Lauriika. ♥ Va iub. feteleeeeeeeeeeeeeee! ♥
Ce consideram cool pe atunci :excursiile ♥
Serialul meu preferat de desene animate de atunci : H2o, Spioanele, Cliford, Capsunica. puppy dog eyes
Like si primesti varsta ):

Daca ma iubesti da like!
Pune asta pe peretele tau si vezi cate persoane te iubesc. happy

Daca intr-o zi iti vine sa plangi, cauta`ma. Nu promit sa te fac sa razi dar pot sa plang cu tine. Daca intr-o zi iti vine sa fugi, cauta`ma. Nu promit ca o sa te opresc dar pot sa fug cu tine. Daca intr-o zi nu ai chef sa asculti pe nimeni, cauta`ma. Promit sa tac oricat vrei. Daca intr-o zi ma cauti si nu raspund. Vin`o repede sa ma vezi, poate eu am nevoie de tine. Trimite asta la 10 prieteni care crezi ca merita!♥

EXISTA 3 LUCRURI IN VIATA CARE NU SE INTORC NICIODATA... TIMPUL, CUVINTELE SI OPORTUNITATILE...
EXISTA 3 LUCRURI CARE TE POT DISTRUGE: MINCIUNA, ORGOLIUL SI INVIDIA...
EXISTA 3 LUCRURI PE CARE NU TREBUIE SA LE PIERZI: SPERANTA, RABDAREA SI ONESTITATEA...
SI EXISTA 3 LUCRURI DE MARE VALOARE: FAMILIA, IUBIREA SI PRIETENIA...♥

fundaaaaa. plssss?

1 răspuns:
| Miree a răspuns:

Likee