| Alexxaaa a întrebat:

Stiti un site in care arata pretul la rochita asta? Funda. app.. scuzati-mi categoria. http://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns Câştigător
| Spike24 a răspuns:

Http://www.missesdressy.com/......21475.html Doar culorile astea le-am gasit! Funda! Pls

3 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Is foarte scumpe rochitele Sherri Hill, mai degraba printeaza poza si fa-ti rochia la comanda.

| Mangustă a răspuns:

Http://www.missesdressy.com/......21475.html Este aceeasi rochie, doar ca alta culoare. (pret $300.00)