| MIB a întrebat:

Stiti vreun site (daca exista vreunu) unde pot juca online orice tip de GTA

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| St!L a răspuns:

Nu exista asta ceva!

| St!L a răspuns:

Nu exista asa ceva!

| metonst54 a răspuns:

Poate s-a exprimat gresit, pentru GTASA online intra aici http://www.sa-mp.com/ trage programu instaleaza-l si de acolo te descurci

| Anonimus_1246 a răspuns:

GTA san andreas. daca vrei sa te invat mai multe lasa-mi un mesajwinking joc destul de mult gta asa ca... te pot ajuta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista site... exista gta san andreas multiplayer...sunt chiar multe servere romanesti! (stii tu server ca la counter-strike) in joc poti face diferite lucrui... poti intra intr-o mafie...atacati politisti (alti playeri) puteti merge mai multi playeri cu o singura masina... unul conduce... celalalt sta pe bancheta din spate sau dreapta...sunt multe lucruri de facut...

Dar nu poti juca pe site gen flash laughing e imposibil ^_^...
P. S. ca sa poti juca multiplayer trebuie sa ai programul SAMP...(cauta "download samp")