| PrincessConsuela a întrebat:

Stiu ca am mai intrebat odata si o sa mai intreb. ce ar trebui sa fac pentru a avea o voce mai frumoasa? mai buna de kntat?sad

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Zaharul este cel mai bun, iei o lingurita de zahar, il faramitezi in gura si il inghiti sau ciocolata sau crema de ciocolata.

1 răspuns:
| RoxAnana a răspuns:

O sa iti dau o reteta putin "scarboasa" dar foarte eficienta

Se ia un galbenus de ou se freaca cu doua linguritze de zahar pana se face ca o crema (gen finetti) apoi se adauga 1 sau 2 linguritze de cacao si se mananca gol (ca pe finetti)

sau daca vrei in loc de cacao pune cateva linguri de lapte depinde cum iti place.
in rest nu manca multa ciocolata si bea ceaiuri de fructe cu miere si lamaie si apoi te poti apuca de vocalize baftawinking