| elanana a întrebat:

Stiu ca e cam tampita intrebarea dar ce semnatura sa imi fac?
si scuze de categorie :\ Ma cheama Elena

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pana la 16-17-18 te poti semna cu numele si prenumele tau, dupa 18 ani cand vei avea dreptul sa iscalesti documente, poti exersa ce iscalitaura sa faci si apoi sa ramana acea care crezi ca o poti face corect si nu poate fi imitata de altcineva.
Pana atunci, jucandu-te pe hartie, vei face diferite iscalituri.
O seara bunahappy

3 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Pai nu stiu cum ti-as putea arata...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde ce nume de familie ai si pui doar initialele, sa presupune m ca te cheamă Elena Sirbu, pui Es

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti-o cu ciumbuslucuri.