| valentinalina a întrebat:

Stiu ca e o intrebar estupida dar ce faceti? eu ma plikti de moartee

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
L-am adus pe tata de la spital pentru că s-a amânat operația. Analizele nu îi dau voie pe moment la o intervenție chirurgicală.
Pa, pa.

| ladygaga a răspuns:

Ma plictiseeesc si eu straight face

Stau pe TPU,fb, clopotel, mai vorbesc pe mess.
Oricum dupa maxim 2 ore de stat la pc ma plictisesc imediatstraight face

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Salut! Nu esti singura care se plictiseste teribil. Oricat ai asculta muzica,ai canta, citi sau orice altceva care iti place, tot te plictisesti la un moment dat.

| Youknowimright a răspuns:

Heeihee hee...bine, pierd vremea pe fb si TPUhee hee...tu cf?