| Satan13 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare prosteasca, dar sunt noua si nu stiu. Ce inseamna funda? Si de ce toata lumea vrea cate una?

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Funda? Pei funda se primeste atunci cand persoana respectiva care are nevoie de un sfat, alege unul dintre raspunsurile care le dau altii, alege un raspuns care i se pare un sfat bun sau depinde si ii da funda din coltul stang al fiecarui raspuns. Cel care o primeste, obtine niste puncte si urca in clasament happy
SUCCES SI SA PRIMESTI CAT MAI MULTE FUNDE happy

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Fundiţă se dă utilizatorului care a răspuns cel mai bine la întrebarea pusă de tine. Dacă răspunsul te mulţumeşte îi dai fundiţă în semn de apreciere. Ea valorează 100 de puncte, deci pe lângă cele 50 de puncte pe care la primeşti pentru că ai răspuns, mai primeşti 100, în total 150. Din păcate anumiţi oameni au făcut o obsesie cu chestia asta şi de aia găseşti mesaje cu „dau fundiţă, dă-mi fundiţă."Baftă!

| vaa a răspuns:

Funda se ofera aceluia care da raspunsul cel mai corect si mai complet.
happy
ele dau bine la profilul tau.
Sunt ca o oglinda a ta ca om in materie de sfaturihappy.
Cu cat mai multe, cu atat mai sus esti!
:*