| IustinaSiAtat a întrebat:

Stiu ca suna ciudat. dar exista chakra? adica poti sa iti controlezi chakra si sa faci diverse chestii ca in Naruto?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Dizzylove struck! Din pacate chakra nu exista. T_T

9 răspunsuri:
| HySpear a răspuns:

Cati ani ai? raised eyebrows

| Skadred a răspuns:

Coboara cu picioarele pe pamant. Sunt chestii SF pe care le vezi numai si numai in desene animate si filme laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii doar de existenta unor calugari care isi controleaza energia interioara in asa fel incat pot face chestii supranaturale. cred ca de acolo s-au inspirat aceasta chakra.

| idciylm a răspuns:

Nu exista poate descoperi tu...rolling on the floor

| Kanpeki a răspuns:

Poate ca chakra asta are nevoie de prea multa concentrare si multa experienta si unii oamenii nu o pot controla. Exista insa calugari care isi pot controla chakra. Chakra de fapt este energia interioara happy

| MaeRiAh a răspuns:

Ba da chakra exista dar nu poti sa faci acele chesti ca in naruto bineinteles

| CharLiie a răspuns:

De fapt stiintific nu s-a dovedit nici ca exista nici ca nu exista.Eu cred ca exista chakra(energia interioara)si poate ca ce zici unele site-uri este adevarat, dar e imposibil sa faci semne din maini si sa reiese niste tehnici ca in naruto laughing

| Charmant a răspuns (pentru stefaniacristina77):

Chackra exista. Poti merge pe apa prin o forta de controlare mare si stapanirea elementului apa

| stefaniacristina77 a răspuns (pentru Charmant):

Imi parer au. Nu exista. Cand vei vedea un tip care poate merge pe apa, anunta-mawinking