| anonim_4396 a întrebat:

(stiu o intrebare cam stupida) Ce fac daca uit parola de la mt 2 (united) am cautat si pe yahoo dar nu mi-a dat nici un mail si nu pot sa vad ce parola am.

Răspuns Câştigător
| Dyp a răspuns:

Pai te duci pe site oficial(cand s-o deschide)si dai forgot passwordbig grin iti spun ei cateva chestii, am impresia ca iti trebuie intrebarea de securitate la care raspunzi si apoi iti trimit un mail cu parola ta...

1 răspuns:
| cris_5302 a răspuns:

Pai... sa o iau usor. Intri pe site si dai pe forgot passwrld. Acolo nu trebuie sa citesti chestiile scrise de ei. Dai mai jos si vezi ca ai un cod de verificare (ceva de genu la ala care l-ai folosit ca sa te inregistrezi). Si apoi astepti putin (pana intr-o ora) si ei iti dau mail cu parola ta.