| LuizaPaula a întrebat:

Sugestii de lucruri de facut in tabara..stie cineva ceva mai interesant?happy

2 răspunsuri:
| SimonaSimona01 a răspuns:

Sa mimati, sa jucati adevar si provocare, sa sperii lumea laughing)), sa joci farse [bineinteles cu bun simt ]sa spuneti bancuri, povesti de groaza...

| Onlares a răspuns:

Faceti un foc de tabara, prajiti carnati, spuneti povesti cu fantome. Puteti face drumetii in padure(daca este), Adevar si provocare, Ascunte cineva cateva lucruri si faceti o vanatoare de comori cu indici etc