| Autumnleaves7 a întrebat:

Sunt baiat si am barbia cam alungita, ce pot face ca sa nu iasa in evidenta?

3 răspunsuri:
| alexamealexa a răspuns:

Ce au spus ceilalti sau ai putea sa nu iti faci complexe din asta si sa nu te deranjeze acest aspect. Cu cat te ingrijorezi mai mult de ceva, cu atat ti se pare ca toti observa acest lucru mai mult. Nu are rost sa iti faci sange rau pentru nimic.

| RubyDonnahue a răspuns:

Poti doar sa iti lasi barba sa creasca si sa gasesti un stil care te va avantaja. Succes!

| NaneSchizophrenia a răspuns:

Sa-ti lasi barba, se poarte stilul american si le place si fetelor
Gen : http://prntscr.com/4sykwy
Bafta! Funda?:D