| CristyyBoss99 a întrebat:

Sunt barbat, am 17 any, cam 1.70 si 93 de kg.
Sa mai zlabesc un pic? Eu zic ca arat bini dar multe lumi imi spune ca sunt graas.
Si stau la tara. Adica mananc zilnic cam jumatate de kg de branza, sunca de porc cu ceapa beau bere cate 4 sticle de 0, 5 litri pe zi si ciorba si mancare.
Mai nou tata a mutat un gratar mai vechi in fundul curtii si imi iau intruna carnati din camar si ii pun pe foc, apoi ii mananc.

Am 2 probleme:
1. Cum sa slabesc?
2. Am mancat toti carnatii din camara si daca nu ii inlocuiesc am dat de naiba.

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

1. Sport, 2 litri de apa pe zi, mancare sanatoasa deasa si putina.
2. Imprumuti de la cineva sau cumperi altii.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Continuă să mănânci, sigur vei slăbi.
Sau va slăbi parchetul// gresia// cimentul// pământul// ce naiba ai sub tine.

| Happyjump a răspuns:

Îți recomand niște gramatică și să vizitezi categoria trivia/amuzante