| matacheiuly a întrebat:

Sunt clasa a-8-a si nu ma pot hotara cu ce sa ma imbrac la banchet. Mie imi place foarte mult combinatia camasa sport, blugi, tenesi/adidasi insa diriga nu accepta sa fim incaltati in tenesi, deci se exclude.Ma gandeam la un costum, o camasa si o cravata. Ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Perfect.
si pantofi... logic.

| molo a răspuns:

Incearca un tricou lejer un sacou alb o pereche de blugi dina ceia stramti sau cu tut lasat si tenesi si zigur o sa spargi gura targului si diriga ta o sa treca peste ce ti-a spus

| theodor01 a răspuns:

Daca iti iei costum,iti propun sa cumperi unul lucios, deschis.Un gri ''metalizat''(alt cuvant nu am gasit) ar fi chiar frumos.
Si la urma urmei nu iti plateste diriginta banchetul, il platesti tu.

| matacheiuly explică:

@molo mi-as dori mult sa fac cum ai zice tu, dar la diriga chestia cu tenesi e o chestie de bun simt, si chestia cu blugii strimti nu imi surade.Ms oricum.Alte sugestii?