| Vladsft a întrebat:

Sunt clasa a XI a si as vrea sa ma mut din clasa aXII a la stiinte scoiale. Sunt la mate info engleza intensiv. Ce diferente trebuie sa dau ca sa ma pot muta? Si se poate sa ma mai mut in ultimul an de liceu?

2 răspunsuri:
| LSMM a răspuns:

E ilegal sã te transferi în ultimul an de liceu, tocmai pentru cã toti de la real s-ar duce la uman ca sã scape de bacul la mate.

| GGL a răspuns:

Se poate sa te muti. Ce diferente trebuie sa dai... nu stiu, dar poti intreba la secretariat.