| alessandro1 a întrebat:

Sunt clasa a11a! Anul asta as vrea sa plec in Canada de tot happy big grin. voi ce ziceti sa stau sa-mi termin liceul sau sa plec?!?!? p. s:am fost 3 luni in Canada si e suuper taree, chiar poti sa duci o viata decenta nu se compara cu Europa big grin. astept sfaturi happy.

Răspuns Câştigător
| DiannaDi a răspuns:

Cred ca cel mai important lucru e sa iti termini liceul! nu are rost sa te complici, ai toata viata inainte!
dupa ce il termini, mergi relax, fara griji, nu du-te tu cauta liceu, fa iar 100 de hartii, plateste o gramada de taxe.acum tu decizi

dar eu as pleca dupa liceu
succes
:*:*

1 răspuns:
| andreea_6722 a răspuns:

Hei... vreau sa iti spun ca si fratele meu a fost in america. dar el e la facultate.mai are un an iar cand s-a intors din america a spus ca el o sa vrea sa se intoarca acolo sa se mute definitiv. dar a hotarat sa isi termine facultatea apoi stie care o facultate terminata... dupa parerea mea mai asteapta un an.si apoi stii ca ai un liceu terminat si poti merge chiar la o facultate. oricum tu decizii.succeshappy