| Mdr a întrebat:

Sunt cu un baiat de 2 ani si 4 luni si acum de Craciun vreau sa-i iau un cadou si nu stiu ce sa-i iau sad ma puteti ajuta cu niste idei? Dau funda :*

2 răspunsuri:
| CrissxCriss a răspuns:

Pai dupa parerea mea marimea cadoului si pretul nu conteaza ci doar sinceritatea sentimentului cu care il daruiesti.Asa ca m-am gandit sa-i daruiesti ceva special care sa-i aduca mereu aminte de clipele minunate petrecute impreuna. Poti sa faceti o poza si sa o imprimi pe o cana sau un tricou.

| Dhennis a răspuns:

Buna. :3

Eu m-am gandit la o chestie foarte tare laughing
Poti sa iei un tricou simplu iar dupa sa lipesti o poza cu voi doi pe el, mi se pare foarte nice!
Sauu daca vrei ceva mai special, i-ai o rama digitala