| meonly a întrebat:

Sunt cu un baiat si mereu ne certam la telefon vb frumos cu myne da la scoala se ia de mine etc...
chestia e ca mi-e rusine sal intreb de ce se comporta asa cu mine
dati-mi si mie idei cum sa-i zic fara sa ma rusinez

2 răspunsuri:
| Ancutzica_1406 a răspuns:

Spune-i daca tie rusine cand va intalniti spune-i prin telefon. Eu nu mai accept comportamenul tau vulgar credeam ca ma iubesti dar daca ma iubeai nu vorbeai asa cu mine happy. Daca tu mai vrei sa continuam si eu vreau dar nu cu comportamenul asta. Daca nu mai vrea inseamna ca nu te mai iubeste!

| Raluu a răspuns:

Intreaba-l clar "dc te comporti asa urat cu mine?" pentru ca nu mi se pare normal! ma revolta comportamentul lui! eu in locul tau i-as da papucii