| meonly a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat dar noi mai mult vorbim la telefon dar la scoala el se comporta urta cu mine cand vorbim la telefon se comporta frumos la scoala e ceva totul deosebit ma bate se ia de mine dar in timpul orelor se uita insistent la mine si cand merg la tabla se uita la curu meu in pauza imi petrec tot timpul cu el ne certam mai multe ma tranteste in zapada si sta langa mine ca nu cumva sa ma ridic si daca ridic capu putin mil da de zapada nu ma lasa sa ma ridic de loc in pauza ne alergam dintr-o cladire in alta pana il prind sil trag de par nu stiu ce sa fac cred ca lui nu-i mai place de mine pentru. ca se comporta urat cu mine a si am uitat sa ic ca mereu incearca sa ma faca geloasa.

10 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Nu te mai apropia de el. Sincer. Chiar şi dacă te-ar plăcea şi i-ar fi ruşine să iasă cu tine în public, ar fi ceva putred la mijloc. Gândeşte-te, ce ar vrea să demonstreze prin comportamentul ăsta al lui, cu tine la şcoală? Dacă te-ar plăcea într-adevăr, şi ar vrea să te ia peste picior la şcoală în faţa coelgilor, mai degrabă s-ar apropia să te sărute, să te pipăie, etc.
Eu sincer îţi recomand să nu te mai apropii de el, indiferent cât de drăguţ e cu tine când vorbiţi personal, doar voi doi.
Sau totuşi, încearcă să aflii de ce se comportă aşa cu tine când sunteţi la şcoală. Întreabă-l direct, fără ocolişuri. Dacă îţi spune ceva, ia o hotărâre în privinţa lui happy

| ionika17 a răspuns:

Nu mai sta cu el.Clar isi bate joc de tinewinking

| Rustin a răspuns:

Se zice ca atunci cand un baiat tachineaza o fata inseamna ca o place.
sau poate in relatia voastra o fi ceva mai ciudat

| anqutsel a răspuns:

Sunt 2 lucruri de inteles:
1. ori nu te mai place si nu stie cum sa ti`o zica
2. Poate el incearca sa faca asa pentru a nu stii colegii(in cazul in care ei nu stiu). sau poate incearca sa te cicaleasca pentru a`l baga mai muklt in seama...asa fac unii tipi se comporta,, mai urat" pentru ca sunt innebuniti dp persoana de alaturi si nu-s tiu ce sa faca pentru al baga in seama

| claude a răspuns:

Pai cam asa se manifesta ei cand cica iubesclaughing)

| BeBo a răspuns:

Ghita se uita la curu lu mata

ia gata cu din astea da
?

daca raspundeti raspundei calumea si gata

Io zic sa vb cu el mereu ti-am zis asta s asa ii spun in continuare vbb cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata el te place asa sunt baietii din zilele acestea ei nau cuvinte sa exprime ce simt ei se comporta urat pentru ca tu sal bagi in seama atentia ta sa fie numai pentru el intr-un cuvant te iubeste dar nu stie cuum sa exprime asta funda plzzzz

| ghita1996 a răspuns:

Imi pare ca vrea ceva de la tine... daca ii place curu tau nu pedejeaba se uita

| superstelutza a răspuns:

Despartitiva da ca reationeaza bine inseamna ca nu era baiatul potrivit si nu te placea

| melisa_7182 a răspuns:

Despartiti va