| daffyduckk a întrebat:

A inceput sa-mi placa de un baiat de la mine din scoala, mi-au zis colegele ca se uita mai mereu la mine. nu stiu cum sa-l bag in seama, ce sa-l intreb daca e sa-l opresc pe coridor. O pr mi-a spus sa-l intreb cat e ceasul, dar imi pare patetic putin, ma gandeam sa-l intreb cum il cheama, dar imi e rusine, ce idei mai aveti? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Pur si simplu fi tu! Spune-i ca iti place de el de ceva timp, care este numele lui, cati ani are... lucruri standard!
Bafta.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Fii sincera...Curajul e apreciat mereu.Nu cred ca o sa iasa urat daca ii spui ce ai pe inima.