| ArsenieBoca a întrebat:

Sunt distrus de la un timp de vreme, am un viciu grav care ii distruge mintea si trupul...

Cum pot sa scap de acest viciu?
Am incercat multe chestii dar inutil!

1 răspuns:
| MissxD a răspuns:

Depinde despre ce viciu este vorba. Nu putem sa iti dam sfaturi daca nu stim exact despre ce (cel putin eu) big grin in general trebuie sa ai vointa si sa zici: eu pot sa renunt! si de cate ori te apuci iar de viciu sa te autocontrolezi si sa nu te apuci. Ori du-te la un psiholog care iti poate da mai multe sfaturi... happy Bafta!