| Konata a întrebat:

Sunt fani Anime pe aici? Cum vi-se pare noua mea pagina? http://www.facebook.com/pages/Im-Anime-Addict-/340558376 063951 ( va rog, fara batjocura ).
Ce animeu v-a placut cel mai mult? Ce animeu imi recomandati? :D :)

2 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Ti-am dat si eu like la pagina.
E ok.Ai putea sa pui totusi si numele animeului la imaginea pe care o postezi.Asta in caz ca stii si ca nu ti-e lene.
Daca ar fi sa-ti recomand ceva,hm, atunci ar fi: Nabari no Ou, Blood+, Darker Than Black, Kuroshitsuji, No.6, Code Geass,Tonari no Kaibutsu-kun,Kamisama Hajimemashita,Inu x Boku,Kaichou wa Maid-sama,Kaze no stigma,Hellsing,Special A,Another, Arcana Famiglia, Katekyo Hitman Reborn, Durarara!, Death Note...

| Sh4Dow a răspuns:

Euubatting eyelashes. Pai Bleach, One Piece, Dragon Ball Z, Naruto Shippuden si multe altele, astea dupa parerea mea sunt cele mai tari laughing.