| AdynaLove30 a întrebat:

Sunt foarte suparata,am trecut printr-o despartire care m-a afectat groaznic,sufar mult si plang si nimanui nu i pasa de mine, simt ca nu mai am pe nimeni nici prieteni nu ma mai cauta.Nu mai suport plang zilnic si stau in casa.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Cupcake666 a răspuns:

Sa treci peste ar fi sfatul oricui dar eu zic asa:
PLANGI PANA SIMTI CA LESINI SI STAI INCHISA IN CASA CAT SIMTI CA E NEVOIE!
dar atunci cand treci peste si te calmezi si iesi din casa in cele din urma... IESI CEA MAI FERICITA CU ZAMBETUL PE BUZE SI GATA SA INSFACI URMATOAREA PRADA :S happy

| Patadeculoare a răspuns:

Prietenii tai daca nu te mai cauta nu se pot numi prieteni si imi cer scuze ca imi dau cu parerea...dar asta e opinia me. Cat despre tine du-te la un sport umpleti timpul cu diverse activitati iesi pe afara fa-ti prieteni noi...sau din cei vechi cauta-i tu pe care crezi ca merita. Sper ca ti-am fost de ajutor :*

| Athée a răspuns:

Nu se merita! Ai grija de tine! Jumatatea ta, e pe aici pe undeva! Zambeste, nu se stie cand cineva se va indragosti de zambetul tau... Iubirea adevarata va veni, aceste despartiri sunt doar initieri. Ai grija de tine, si pozitioneaza-te pe picioarele tale, nu e nevoie sa ai prieteni ca sa fii fericit. Prietenii apar in timp, treci doar peste o perioada mai grea. Mananca tot ce iti place, fa cumparaturi, sport, fa-ti o schimbare de look, si te va ajuta sa redevi fericita ♥