| anamaria97 a întrebat:

Sunt foarte timida in preajma baietilor. cum as putea sa am mai mult tupeu. fundatonguetonguetonguetongue

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Ai incredere in tine! asta e retetawinking nu te gandi ca daca vorbesti poate spui ceva gresit, bun sau rau asta esti tu :*

2 răspunsuri:
| AndreeaCatalinaaa a răspuns:

Pai,draga ana, depinde de ce esti tu timida.Deoarece ti se pare ca baietii aceia sunt draguti? daca asta este, fa-ti curajul ca daca nu ai curaj, in viata nu vei reusi nimic. Pupici!

| AndreeaCatalinaaa a răspuns:

Pai,draga Ana, daca ti se pare ca acei baieti sunt draguti, fa-ti curaj si orbeste cu ei. Daca nu ai curajj nu vei reusi nimic in viata.Si eu eram timida de un baiat care si acum il plac si pana la urma mi-am facut curaj si i-am vorbit, iar acum suntem impreuna. Sper ca raspunsul meu sa-ti fie de folos.Pa pa!