| I0aanaa a întrebat:

Sunt o persoana foarte timida. cum as putea trece peste asta? va rogg foarte mult sa imi raspunde-ti.Sunt timida in special in preajma baietilor. ce sa fac in legatura cu asta? sad

Răspuns Câştigător
| ion345 a răspuns:

Fii mai sigura in tine, mai dezghetzata si principalul e sa te simti libera(raslabsea)!

2 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

cu timpul va trece asa sunt eu ca tine. foarte timida. dar cu timpul va trece. cand te vei obisnui cu aceea persoana vei fi deschisa comunicativa.

| Remus82 a răspuns:

Sa te bagi cu unul in seama; sa-ti fie prieten.Vei scapa de inhibitii datorita lui.