| deyu1998 a întrebat:

Referitor la intrebarea precedenta ca sunt timida cand e el prin preajma faza e ca noi suntem preitenii si vorbim MEREU chiar si la telefon. Dar eu is tot timida

Cum as putea sa numai fiu timida?

Funda

1 răspuns:
| szecteles a răspuns:

Iti place tipul nu?

Ca asa se explica timiditatea ta

Si sa stii ca e bine uneori sa fi si asa dar doar atc cand e cazul

Si referitor la intr " cum as putea sa numai fiu timida?" e o chestie care trebuie s.o gasesti u ca noi degeaba iti zicem sa vb cu el mai deschis, sa nu.ti pese de alti, sa ai mai mult tupeu daca tu nu reusesti poate asta e firea tatongue