| Kolors a întrebat:

Sunt in clasa a 10 a iar anul trecut am facut naveta cu autobuzul din satul meu pe semestrul 2.Intrebarea e:Cand mi se deconteaza abonamentele? Am vreo 900 de ron de luat.

Răspuns Câştigător
| Roxanne121 a răspuns:

Anul asta au fost probleme ca ministerul nu a trimis bani pentru abonamente! Din ce am inteles la mine la scoala acum cand incepe scoala vor veni o parte din ei

3 răspunsuri:
| iiSceneXX a răspuns:

Buna.
Asta trebuie sa lamuresti cu scoala la care esti.
Stiu ca au intarziat banii cam peste tot. Poate ii vei recupera, poate nu. Lamureste asta cu dirigintele

| m97 a răspuns:

Cred ca se vor deconta o parte din bani, dar nu toti.

| IasminaMaria a răspuns:

O parte din bani vor veni in primul semestru al acestui an scolar