| Lorykaa a întrebat:

Sunt in clasa A VIII a si as avea si eu nevoie de o uratura funyy pentru diriginta happy

1 răspuns:
| CosminC86 a răspuns:

Daca are sanii mari poti incerca: "Stiu ca laptele mareste sanii! Dar Doamne mult lapte ai baut" rolling on the floor
Lasand gluma la o parte, poti incerca: "Mesajele de adio si sau de ramas bun merg de minune cu o tarie sau cu un vin bun" sau "Adio scoala si facultate, m-am saturat de invatat, m-am saturat de toate" sau "S-a terminat si liceul, adio copilarie, ma asteapta viata grea, facultate, puscarie."
Dar ti-o recomand pe prima rolling on the floor