| Teodorat5t a întrebat:

Sunt în clasa a9a la un liceu cu profil real și vreau sa ma transfer la un liceu cu profil uman. Pot sa fac asta doar după un an?

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Întreabă la secretariat, cred că poți de la anul, dar ar fi o greșeală pentru tine, e doar un sfat.

| Teo29 a răspuns:

Da, de obicei se pregateste inainte de inceperea anului scolar dar poate mai ai sanse. Vezi sa te interesezi de materiile de la diferente, daca poti vorbeste cu prof cu care stii ca o sa le dai, vezi cum te intelegi cu ei happy