| Ađııa a întrebat:

Sunt in consiliul clasei, si trebuie de Craciun sa facem o activitate, ca de Halloween... dar nu prea am idei, nici eu nici colegii, ma puteti ajuta?batting eyelashes cele mai bune idei au fundita :*

2 răspunsuri:
| Yana a răspuns:

Bal de caritate (spectacol cu scenete, cantece, etc), banii stransi mergand spre elevi cu diverse dificultati financiare din scoala voastra.

[Yana]

| KAMYTZU a răspuns:

Am eu o sceneta daca vrei id meu bestiutza_80big grin te astkiss