| Tooooo a întrebat:

Sunt indecisa ce sa imi iau cand incepe scoala ghiozdan geanta (pentru scoala) sau geanta eleganta

dati-mi vreo idee care e mai la moda si cu ce modele cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| janine9815 a răspuns:

Eu am un rucsac, e cel mai bun, şi ţi l-aş recomanda şi ţie. Am avut o geantă pe un umăr dar până la urmă m-a durut umărul pe care atârna geanta şi am renunţat. Rucsacul meu e de la Reebok, e un gri închis şi cu câteva pete de ţiclam. Şi am mai văzut rucsacuri tot de la Reebok. Erau în carouri, în dungi, şi în diferite modele. Alea sunt cele mai faine şi cred că ştii că se poartă carourile şi dungile, deci sunt şi moderne. Fundă happy?

1 răspuns:
| stefana21 a răspuns:

Depinde daca vei avea dulap unde sa-ti pui cartile. In cazul in care o sa ai, poti alege oricare. Sau, daca nu vei avea, depinde de situatie, poti folosi intr-o zi mai usoara, cand nu ai de carat multe, o geanta, iar intr-o zi mai grea, cand ai multe carti de carat, un ghiozdan. Ghiozdanul e mai bun pentru spate. Daca nu te poti hotari prea usor, alege-le pe amandoua. PS: se poarta printul floral smug