| Loremarr65 a întrebat:

Sunt într-o relație cu un baiat de 6 luni, el este plecat din țară şi tot îmi cerea poze goală eu refuzându-l cauta numai subiecte de ceartă zicând ca nu am incredere in el.I-am trimis 2 poze nud dar nu se vede fața ...plizzz ajutorrr

22 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Să te ajutăm cu ce? ți-ai asumat când ai trimis. trebuia să te gândești înainte să trimiți, acum dacă ți le publică, pa pa

| Violleta2022 a răspuns:

Sub nici o forma nu trimite poze, ca vei regreta toata viata.
Nici un baiat normal la cap nu ar cere poze nud, doar un psihopat sau pedofil.

| UnDiavol a răspuns (pentru Violleta2022):

Respect doamnă

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ajutor cu ce?

| SilentRain a răspuns:

Esti idiota, se poate folosi de pozele alea foarte usor sa te santajeze
Ce face el cu tine se numeste manipulare, nu e o relatie sanatoasa, e una toxica in care esti vazuta ca un obiect
Mai bine il lasi decat sa fi bataie de joc

| Loremarr65 explică (pentru SilentRain):

Mda nu stiu csf acum...

| UnDiavol a răspuns (pentru Loremarr65):

Mergi la poliție de ce dormi Pe tine?

Mergi la poliție sti cum îl chema? Sti unde stă? Sti cine este cum arată?

Dacă stia toate aste cine este cum arată unde sta familia lui parinti lui cineva de acolo mergi la poliție ăla este un mizerabil de om

| Loremarr65 explică (pentru UnDiavol):

Stă la 3 străzi de mine

| UnDiavol a răspuns (pentru Loremarr65):

Mergi anunța la poliție dacă sti unde sta de ce lași să-ți dețină pozele tare fără acordul tău și permisiunea ta Poate face pușcărie exista legea asta

| SilentRain a răspuns (pentru Loremarr65):

Vorbete cu el sa stearga pozele si il lasi dracu

| Loremarr65 explică (pentru UnDiavol):

Nu vreau să-l duc la nicio poliție să steargă pozele şi să mă lase in pace

| Loremarr65 explică (pentru SilentRain):

Faza e că am facut şi sex cu el.

| UnDiavol a răspuns (pentru Loremarr65):

Sincer eu rad de nu mai pot Aicia sti de ce fi atent laughing))

Tu trimiți poze nud laughing)) apoi zici așa laughing)))
Ajutor plzzz laughing))
Dupa aia zici ca ai făcut cu el laughing))) las-o dreacu ca nu ma înțeleg nimic laughing))

Ce treba are una cu alta dacă el își bate joc de tine Off doamne laughing))

| SilentRain a răspuns (pentru Loremarr65):

Ce sens mai are?
Ai facut ce ai facut, a fost o greseala, invata din asta
Nu te mai oferi pe tava pentru orice ce jeg

| UnDiavol a răspuns (pentru Loremarr65):

Dacă erai fata serioasă nu dădeai nude
Sa fim serioși nu văd de ce ai face una ca asta dacă ai princi și respect fata de tine așa cum consideri ca ai nu ai fi făcut așa ceva Absolut Niciodată

Așa gândesc eu asta sunt eu

| Loremarr65 explică (pentru SilentRain):

Mulțumesc de sfat ????

| Loremarr65 explică (pentru UnDiavol):

Îl iubesc frate...

| UnDiavol a răspuns (pentru Loremarr65):

Îmi cer scuze cu Adevărată

Nu știam cal iubești cu Adevărată
trebuia sa Menționezi oricum vina este a mea trebuia să-mi dau seamă nu sate judeca după coperta îmi cer scuze și îmi pare sincer rău

Sper sate împaci cu el și sava înțelegeți nu mai puneți la suflet certurile și Gelozia oricum la tine este cu totul aleceva nu este geloziei el este cum este greșite enorm fata de tine sper ca îți dai semă atâta pot sa zic sa fi fericită cu Adevărată

| Loremarr65 explică (pentru UnDiavol):

Îți multumesc mult de tot

| UnDiavol a răspuns (pentru Loremarr65):

Sa fi fericita ai grija de tine nu mai fi așa oarbă vezi și tu testeazăi nu te du glonț gata e frumos nu știu ce sau gata e baita bun dacă mi-a loat o ciocolata testezai fi fata deșteaptă și in niciun caz nu mai trimite nud la Nimeni vreodată cine îți cere așa ceva îți spun sincer din toată inima și sufletul meu Ăla nu te iubește ai pasă de corpul tău de nimic altceva

Ai grij de tine sa fi fericita Cu Adevărată

| Loremarr65 explică (pentru UnDiavol):

Ce vorbe frumoaseeee te pupppp

| Louissa a răspuns:

Cum poți sa fi atât de fraiera scuze ca îți zic. Dar dacă vezi ca se cearta cu tine pentru ca nu i dai niște poze e logic ce scopuri are și e logic ca el doar Pt pozele alea vorbea cu tine. Probabil e un pervers obsedat